YUMMYPIX – NA MAZURACH CZ.2

yummypix_lumaca

Targi Mazury HoReCa, o których pisaliśmy szerzej  we wcześniejszym wpisie, przyniósł nam wiele nowych kontaktów oraz ciekawych zleceń. Jednym z takich klientów stała się nowo otwarta restauracja Lumaca z siedzibą w Olsztynie. Właściciele restauracji zaprosili nas wraz z całym studiem na dwa dni zdjęciowe do swojej restauracji, aby przygotować profesjonalną sesję zdjęciową wszystkich potraw znajdujących się w menu. Jak wspominaliśmy już wielokrotnie, odległość nie jest dla nas przeszkodą, dlatego spakowaliśmy niezbędny sprzęt i ruszyliśmy w drogę.


Na miejscu zastaliśmy bardzo ładny obiekt położony nad jeziorem (w końcu to Mazury;)) z panoramą Olsztyna za oknem.   
W takich warunkach przygotowywanie zdjęć to już sama przyjemność, dlatego po krótkich ustaleniach z właścicielami i obsługą lokalu zabraliśmy się do pracy. Szef kuchni nie pozwalał nam się nudzić i podziwiać widoków serwując coraz to wykwintniejsze dania, które były połączeniem kuchni lokalnej oraz najnowszych trendów kulinarnych. Kilka potraw udało nam się spróbować i musimy przyznać, że takie połączenia wypada bardzo korzystnie.

wwwlumaca_s2lumaca_2lumaca_ss2Po zakończeniu sesji kulinarnej poproszono nas również o przygotowanie relacji zdjęciowej z otwarcia lokalu, która miała trafić na fanpage restauracji. Oczywiście podjęliśmy się zadania i uwieczniliśmy gości oraz atrakcje, które dla nich przygotowano, czyli degustacje dań oraz pokaz tańców regionalnych.

lumadeddca_2


Po dwóch dniach pełnych atrakcji zarówno wizualnych jak i kulinarnych oraz możliwości obcowania z lokalną kulturą wracaliśmy do Poznania z poczuciem dobrze wykonanego zadania. Kto wie, może jeszcze odwiedzimy kiedyś te strony…



Porcja smakowitych zdjęć dla Ciebie!

Zapisz się do naszego newslettera, a co dwa tygodnie dostaniesz inspirujące zdjęcia z naszych sesji!

*Obiecujemy szanować Twój czas i nie wysyłać Ci reklam i zbędnych informacji.